מכירה פומבית 427 חלק א'
Ansorena
28.3.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 343:

Pareja de candelabros de estilo Carlos X, Francia, ffs.S.XIX

1,300
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 28.3.23 בבית המכירות Ansorena

De tres luces dos de ellas en forma de cuernos de la abundancia. Fuste estriado y basamente con decoración guilloché.
Pequeñas faltas.
Medidas: 41 cm

נגישות
menu