מכירה פומבית 110
Art La Rosa - Casa d'Aste
13.9.24
Viale Africa, 12 - 95129 Catania, איטליה
Venerdì 13 settembre 2024, ore 16:30

פריט 2:

Ritratto di nobile con libro in mano, fine 17° secolo cm h 92X65 in cornice cm h 103X77

עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13.9.24 בבית המכירות Art La Rosa - Casa d'Aste

נגישות
menu