פריט 466:
ESCUELA ESPAÑOLA, S. XIX
2,000
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 21%
Medidas: 88 x 57 x 45 cm / 84 x 54 x 44 cm
Tipo de objeto: Escultura
Técnica: Terracota