מכירה פומבית 114 חלק ב' Jewellery, Design & Art Nouveau, Furniture
Auktionshaus Mehlis
24.5.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 1830:

Zwei Sessel im Biedermeierstil

נמכר ב: €240
240
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.5.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

20. Jh., Buche massiv, schwarz lackiert und partiell vergoldet, originaler, beigefarbener Samtbezug, normale Altersspuren, Maße 98 x 55 x 55 cm.
Two armchairs in Biedermeier style
20th century, solid beech, black lacquered and partially gilded, original beige velvet cover, normal signs of age, dimensions 98 x 55 x 55 cm.

נגישות
menu