מכירה פומבית 13bis LAST CHANCE #13BIS - MODERN AND CONTEMPORARY ART
Picenum Casa d'Aste
24.7.20
Piazza Vittorio Emanuele, 11 - 62011 Cingoli (MC), איטליה
Fri july 24 2020, 3 pm CET.

פריט 34:

FILIPPO SCIASCIA, Trinacria

FILIPPO SCIASCIA

€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.7.20 בבית המכירות Picenum Casa d'Aste

FILIPPO SCIASCIA
(1972, Agrigento) [Italia]
"Trinacria"
tecnica mista su tela, 25x36 cm
opera con cornice
provenienza precedente studio dell'artista
certificato di autenticità Picenum

נגישות
menu