מכירה פומבית 21CPRIV EXTRAORDINARY AUCTION: PAINTING, MAY 18th
Sala Retiro
18.5.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 8:

PUERTO

נמכר ב: €300
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 18.5.21 בבית המכירות Sala Retiro

PUERTO
JOSEP SALA LLORENS (1928 - 2010) Pintor barcelonés
PUERTO
Óleo sobre lienzo de 54,4 x 65,3 cm.
Firmado al dorso y en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado: 83 x 94 cm. Desperfectos en el marco.

Estimación Artprice: 300€

נגישות
menu