מכירה פומבית 43
31.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 55:
M. Fumagalli (XX secolo)
הערכה:
€100 - €300
עמלת בית המכירות:
25%
M. Fumagalli (il Brianzolo) (XX secolo)
Senza titolo
Olio su tela
Firmato
Misure 50x60 cm