מכירה פומבית 43
31.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 78:
Anonimo (XX secolo)
הערכה:
€100 - €400
עמלת בית המכירות:
25%
Senza titolo
Olio su cartoncino
Misure 49x69 cm