מכירה פומבית 12 חלק א'
Antiques Auction
28.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Prima Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 1 al lotto 124
Seconda Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 125 al lotto 248
Terza Sessione - 2020-09-28 15:00:00- dal lotto 249 al lotto 372
פריט 28:
Simone Pignoni
7,000
הערכה:
€7,000 - €7,800
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Simone Pignoni
firenze 1611 - 1698
"Mosè" olio, cornice coeva in legno intagliato e dorato
cm. 94,5x62