מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 375:
Coppia di ciotole in porcellana decorata a fiori e pesche in policromia, Cina sec.XIX
נמכר ב: €150
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
diam.cm.10,5xh.5