מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

פריט 464:

Coppia di fanciulli in bronzo a patina scura, basi in marmo giallo e verde, sec.XIX
h.tot.cm.28

הערכה:
€800 - €900
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

h.tot.cm.28