מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 761:
Scuola lombarda inizi sec.XVI "Madonna in preghiera" scultura lignea con tracce di policromia
1,200
הערכה:
€1,200 - €1,400
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
h.cm.50