מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 768:
Asinello in bronzo policromo, Austria fine sec.XIX |
1,000
הערכה:
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Asinello in bronzo policromo, Austria fine sec.XIX