מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 778:
נמכר ב: €1,600
700
הערכה:
€700 - €800
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
"Sant'Antonio con il Bambino ed Angeli" olio, fine sec.XVIII-inizi sec.XIX, bella cornice coeva in legno intagliato e dorato
cm. 27x34