מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 838:
Tavolo da gioco Luigi XVI lastronato, piano intarsiato a fiori con rosone centrale, fine sec.XVIII
נמכר ב: €1,000
הערכה:
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
cm.72x72xh.71