מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 876:
Coppia di alari in bronzo dorato a guisa di putti, sec.XIX
700
הערכה:
€700 - €800
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
h.cm.28