מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 981:
נמכר ב: €300
הערכה:
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Coppia di candelieri neoclassici in argento finemente sbalzato, parte superiore terminante con ringhierina sec.XIX
h. cm.24