מכירה פומבית 85 Design & Modern Art
Marques dos Santos Leilões
8.7.21
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 28:

STEFAN DAKON (1904-1992) / GOLDSCHEIDER - Tenista

נמכר ב: €1,500
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 8.7.21 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Áustria, Viena, c.1930, escultura em cerâmica polícroma assinada Goldscheider / Dakon. Ínfimo restauro na raquete. Dim.: 36 cm.

נגישות
menu