מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.5.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 14:
FRAPÉ E PRATO
הערכה:
€30
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Em aço inox (18-10) parcialmente dourado, marcado Gottinghen. Sinais de uso.
Dim: 22 e 30 cm.