מכירה פומבית 4/2019 חלק ב'
Antiques and Art Objects
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
16.10.19
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
פריט 365:
Bonbonnière de cristal com flores douradas, com tampa de prata com marca de contraste javali - Porto (1887-1937).
נמכר ב: €44
€ 30 - 70
מע"מ: 23% על העמלה בלבד