מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
פריט 17:
Console Luigi XIV in legno intagliato e dorato, piano in onice, Genova inizi sec.XVIII
נמכר ב: €2,200
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים