מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Martedì 3 dicembre ore 15,00

פריט 17:

Console Luigi XIV in legno intagliato e dorato, piano in onice, Genova inizi sec.XVIII
cm. 101x44 h. 90, difetti

נמכר ב: €2,200
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

cm. 101x44 h. 90, difetti