מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
פריט 42:
Coppia di candelieri in argento, punzone Mauriziano con delfino, Genova inizi sec.XIX
נמכר ב: €550
€600 - €700
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים