מכירה פומבית February 2023
Trionfante Antiques
23.2.23
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 2:

SCULTURA

€200 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.2.23 בבית המכירות Trionfante Antiques

SCULTURA
in maiolica invetriata e policroma Raff Figura femminile manifattura francese Primi XX secolo h cm 65,5 x 15 x 16

נגישות
menu