מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 877:
Grande vaso in marmo rosa e bronzo dorato, Francia sec.XIX
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
h.cm.47